СИСТЕМА “КОРДОН”

"СИРА ВОДА"
І СУПРОВОДЖУЮЧІ ЇЇ ПРОБЛЕМИ
По мірі того, як постачання чистою водою стає для водоканалів все більш проблематичним і дорогим процесом, все більшого значення набувають методи високотехнологічної обробки води в місцях споживання. Підземна вода (свердловинна і джерельна) забруднюється домішками, які вона вимиває з шарів породи, такими, як залізо, марганець і кальцій. У поверхневу воду, крім того, можуть потрапляти хімічні забруднюючі речовини, які входять до складу пестицидів, гербіцидів і промислових відходів, а також інші домішки, що утворюються в процесі утилізації відходів (сміттєві звалища, вигрібні ями, ін.).
■ Кальцій і магній роблять воду жорсткою і приводять до утворення накипу.
■ Небезпечний надлишок нітратів, які потрапляють з добрив, викликає сильні отруєння, особливо у дітей.
■ Низький рівень рН (кисла вода), перетворює металеві труби на решето.
■ Надлишок заліза і марганцю забарвлює воду в буро%коричневий або чорний колір, забруднює сантехніку, білизну, залишає плями на поверхнях, викликає хвороби кишечнику, печінки, центральної нервової системи.
■ Сірководень додає воді запах тухлих яєць.
■ Пісок або мул, робить воду каламутною, поволі знищує трубопроводи, арматуру, ін.
■ Сліди важких металів (мідь, свинець, миш'як, хром, цинк), перетворюють воду на отруйну рідину.
■ Бактерії і водорості можуть привести до закупорки устаткування
■ Патогенні мікроорганізми і віруси можуть викликати важкі інфекції і масові епідемії (гепатит, дизентерія, холера, ін.)
Представлена на фото типова система "КОРДОН", призначена для застосування в комплексі водопостачання приватного котеджу або промислового об'єкту. Вона включає (справа на ліво):
1 – аераційний модуль, де відбувається "насичення" води повітрям і, відповідно, окислення ряду компонентів киснем, при необхідності з дозуванням озону або гипохлориту натрію;
2 – знезалізнювач з фільтросередовищем МЖФ ; 3 – пом'якшувач з засипкою "Ekosoft МIX", що працює як пo катіонам кальцію і магнію, так і пo марганцю, амонію, кольоровості; 4 – сольовий бак;
5 – двохградієнтний картридж мікрофільтрації 20/5 мікрон в корпусі.
Система "КОРДОН" забезпечує в повністю автоматичному режимі роботи видалення заліза з підземних вод при вмісті його до 30 мг/л, зниження загальної жорсткості, марганцю, радону, важких металів, сірководню, патогенних бактерій, окислюваності, кольоровості, каламутності, запахів, присмаків, корегує лужність, і рН. Після обробки вода, яка пройшла через систему очищення, відповідає вимогам стандартів України, Росії, ЄС. Одночасно система може відкоригувати мінеральний склад підземної води зворотнім осмосом, забезпечити ультрафіолетове опромінювання, видалення метану, вільного СО2, патогенних вірусів, насичення киснем до 14 мг/л, структурацію. Режим роботи системи, а також набір устаткування підбирається виходячи з попереднього аналізу води і вимог замовника. При цьому істотно коливається ціна і терміни пуско%налагоджувальних робіт.