ФІЛЬТР СЕПАРАТОР “АНТИІРЖА”

ФІЛЬТРАЦІЯ ВОДИ НА ВХОДІ В БАГАТОКВАРТИРНІ БУДИНКИ ДУМКА ФАХІВЦЯ

Ідея про необхідність доочистки води з водогінної мережі, що постачається водоканалами на вході в житлові будинки давно хвилює серця фахівців. Якби, чисто теоретично, це вдалось втілити в життя, то закінчився би багаторічний плач водоканалів і ЖЕКів про 75% старих і зношених трубопроводів, які забруд"
нюють воду в процесі транспортування. Знялися б також питання, хто за це відповідає і що робити.
В основу нашого розуміння ситуації покладено співвідношення між витратами технічної і питної води в квартирі. З власного досвіду в сім'ї з 5 дорослих і дитини в місяць витрачається (по лічильнику) до 20 метрів кубічних холодної води, з них питна вода – в межах 6x2x30=360 л, що складає 1,8 % чи трохи більше. Треба зазначити, що в цих 360 літрів, необхідних для життєдіяльності, чимала не облікована частина випивається соками, пивом, кавою, молоком, мінеральною водою тощо.
Тому ми вважаємо, що питну воду слід отримувати лише в квартирі, використовуючи домашні фільтри в різних варіантах, в залежності від фантазії, знань і фінансових можливостей мешканців. Так тоді від чого ж доочищати воду на вході в будинок? Від домішок, що створюють проблеми в сучасній квартирі.
Перелік неприємностей, пов`язаних з не надто чистою водою з водогону наведемо нижче:
■ забиваються сітчані фільтри змішувачів, унітазних бачків, пральних машин, водяних лічильників;
■ з'являються жовті патьоки на сантехніці і керамічній плитці;
■ на дні наповненої водою ванни утворюється осад із суміші мулу, глини, іржі, сколів з внутрішньої поверхні водогінних труб;
■ осадом забиваються форсунки в масажних і душевих кабінах;
■ виходять з ладу ущільнення в змішувачах, крани починають "капати";
■ після водних процедур від мікродомішок чешеться шкіра, іноді з'являються червоні алергічні плями.
Після багаторічних шукань, комбінацій технологічних рішень і обладнання, вдалих спроб і помилок ми дійшли висновку, що простота – запорука успіху і запропонували механічну фільтрацію. Фільтрація здійснюється на одному чи кількох фільтруючих корпусах (залежно від необхідного об'єму води).
Фільтруючим "середовищем" служить поліградієнтний елемент (картридж) з поліпропіленових волокон, отриманий методом пневмоекструзії, який затримує осад, сепаруючи його по товщині фільтру.
Особливістю пропонованої структури картриджу є його висока "брудомістскість", що дозволяє накопичувати (до промивки) в 2"3 рази більше забруднень, ніж любому іншому аналогу при тому ж рейтингу фільтрації в 5"20 мікрон.
Наведений на рекламній сторінці фільтр-сепаратор "Антиіржа" при тиску 4"6 кг/см2 забезпечує продуктивність 40"80 куб. м3 на годину при початковому перепаді тиску 0,1"0,25 кгс/см2. Після досягнення перепаду тиску 0,5 кгс/см2 (достатньо не менше 1000 м3 забрудненої іржею води з водогону) здійснюється "зворотня промивка", ручна або автоматична, протягом 5 хвилин для зниження перепаду тиску.
Додатково слід сказати, що зазначений фільтр-сепаратор "Антиіржа" чудово працює і на гарячій воді при температурах до 80° С.
Фільтр-сепаратор "Антиіржа" має типовий проект прив'язки, який входить у вартість поставки обладнання. Монтажні і пуско"налагоджувальні роботи виконуються зацікавленими організаціями самостійно. Авторський нагляд наших фахівців – безкоштовно.
Постійним покупцям надається прогресивна скидка від виробника на обладнання і фільтруючі елементи.